Renoveerimine


Uuendamata bassein rikub silmailu.
Veealuse valgusti paigaldamiseks freesitakse teemantfreesiga süvend.

2Basseinide lisad


Penoplasti ja alusmaterjali paigaldamine vanale betoonseinale.

3Basseinide lisad


Basseini PVC kile paigaldamine (Liner, 1,5mm paksune, keskel armatuur, 4-kihiline, 10 a. garantii). Selleks tööks on meil
Itaalia ja Saksamaa sertifikaadid.

4Basseinide lisad


Vanast betoonbasseinist saab
kiiresti ja suhteliselt mõistliku hinnaga moodne ja mugav bassein. Nüüd on Teil oma kodune SPA, mis ladina keeles tähendab Sanus per Aqua ehk „tervis vee kaudu“.

5Basseinide lisad


Kilega renoveeritud basseini suvalisse nurka võib paigaldada talveks väljavõetava n.ö. „tehnika nurga“ – skimmeri, sisselaske ja veealuse valgustiga. Sellise „tehnika nurga“ paigaldamiseks pole vaja vana betoonbasseini korpust freesida või muud moodi lõhkuda. Filtri, sisselaske torud ning trafo juhtmed saab viia üle basseini ääre ja paigaldada basseini taga olevasse süvendisse või ka maapinnale.

6Basseinide lisad

 

... ja siis „palistati“ basseini äär laudadega ja lainemurdjaga. Samuti on olemas ligipääs skimmeri korvile.

  

7Basseinide lisad


Kui tulevase basseini korpus on valmis kas metallist, puidust (isegi vineerist), fiboplokist, kolumbia kivist,
betoonist, termoplokist või koguni telliskivist, kuid mitte Aeroc plokist, siis veekindlus saavutatakse erinevat värvi
ja erinevate paksustega kilega (LINER), mis paigaldatakse korpusesse kas valmis „kotina“ või keevitatakse koha peal vastavast materjalist (tunduvalt paksem, kui „koti“ materjal). Parim materjal on sakslaste ALKORPLAN2000 või itaalaste FLAGPOOL jt.
 

8Basseinide lisad

Peremees tegi saunaeesruumis süvendi, ladus tellistest seina ja....


9Basseinide lisad


... siis tulid mehed. Õhutemperatuur sees või väljas paigaldamise (keevitamise) ajal peab olema vähemalt +16-20 kraadi. Hetke pärast on peremehel supluskoht peale saunatamist valmis.


KONTAKT

Kui miski pakub huvi, saatke palun e-mail info@kodubassein.ee või helistage 6076314 või 55627462 (teatage ka menüü rubriigi ja pildi number, mille kohta soovite lisainformatsiooni).